12 mar

Skąd popularność szuflad magic corner?

W każdej kuchni brakuje miejsca. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż w tym pomieszczeniu jest bardzo wiele różnych przedmiotów, na które zazwyczaj brak miejsca. Jak wyeliminować, chociaż częściowo ten problem?

Szuflady narożnikowe oszczędzają miejsce

To było pewne, że z czasem znajdzie się sposób na lepsze wykorzystanie miejsca w kuchni. Przede wszystkim, dlatego że jest to pomieszczenie, w którym nie grożą nam puste szafki. W ostatnich czasach wymyślono sposób, który skutecznie zapobiega, choć częściowemu zagraceniu kuchni. Mowa tutaj o specjalnych szufladach, które montuje się w dotąd nieużytecznych narożnikach, pod blatami. Jako przykład można podać firmę Blum i szuflady magic corner.

Jaka szuflada narożnikowa będzie odpowiednia?

Dużą zaletą takich szuflad jest przede wszystkim to, że można je bezpośrednio dopasować do naszych potrzeb. Wszystko zależy, ile miejsca wolnego mamy, wtedy też możemy podać wymiary i zamówić szufladę, którą będzie zawierać dokładnie tyle miejsca, ile mamy pod blatem narożnika. Ważne jest przede wszystkim to w jaki sposób będzie się ona wysuwać. Tu znów można przytoczyć Magic Corner Blum, które nawet, jeśli są wypełnione, wysuwają się bardzo lekko.