25 Maj

Oryginalne pufy ręcznie robione

Kilka lat temu pufy ręcznie robione stały się niezwykle popularne. Ich zdjęcia dosłownie opanowały internet oraz magazyny wnętrzarskie. Oczywiście, również dzisiaj tego typu pufy z Krakowa są bardzo popularne, a ich ceny stały się bardziej przystępne. Co więcej, w internecie nie brakuje dokładnych instrukcji, które pokazują jak krok po kroku samodzielnie wydziergać pufę na drutach albo szydełku.

Pufy DIY

Każdy, to ma ochotę sprawdzić swoje siły w szydełkowaniu albo robieniu na drutach, jako pierwsze wyzwanie powinien postawić sobie zrobienie pufy. Takie pufy wyglądają naprawdę pięknie w praktycznie każdym domu, chociaż najlepiej pasują do wnętrz urządzonych w stylu shabby chic albo skandynawskim. Stanowią nie tylko ładną dekorację, ale jeżeli odpowiednio dobrze się je wypełni, są również bardzo wygodne do siedzenia. Można postawić je obok kanapy, dzięki czemu powiększy się w ten sposób strefę relaksu w salonie.

Pufy na taras

Wiosną i latem, opisywane powyżej pufy z powodzeniem można przenieść na balkon lub taras. Będą fantastycznie komponowały się z niewielkim stoliczkiem, wykonanym na przykład z drewnianej skrzynki po owocach, oraz ustawionymi obok doniczkami z kwiatami balkonowymi. Oczywiście, to tylko kilka pomysłów na to, jak w swoim wnętrzu można zaaranżować te pufy. Równie dobrze można wstawić je do dziecięcego pokoju, albo w korytarzu.