30 wrz

Żyrandole do domu

dziewiecioramiennyOdpowiednio dobrany żyrandol powinien pasować do wyposażenia całego domu czy też mieszkania. Ważne jest by nie odstawał stylem od pozostałych akcesoriów. Właśnie dlatego, bardzo często popełnianym błędem jest kupowanie go przed urządzeniem danego pomieszczenia. Istotne jest, aby o doborze właściwego rodzaju oświetlenia pomyśleć już na wczesnym etapie projektu aranżacji wnętrza. Kupując żyrandol nie warto śpieszyć się z decyzją.

Lepiej jest pomieszkać kilka dni z gołą żarówką niż kupić coś, z czego później będzie się niezadowolonym. Bardzo dobrym rozwiązaniem są tzw. żyrandole tymczasowe. Można za takie uznać np. papierowe kule. Nie są to eleganckie żyrandole, ale z pewności wyglądają lepiej niż zwykła żarówka zwisająca z sufitu na cienkim kablu. Dzięki niskiej cenie cieszą się nad wyraz dużą popularnością. Oczywiście jeśli ktoś lubi minimalizm taki żyrandol z pewnością dobrze sprawdzi się w domu także na stałe.

Zazwyczaj kupuje się stylowe żyrandole w designdevivre.pl. Warto eksperymentować z wystrojem pod warunkiem, że wszystko do siebie pasuje i nie wygląda nużąco. Trzeba również pamiętać, że to, co nadaje się do salonu niekoniecznie będzie odpowiednie się do kuchni lub na odwrót.