05 wrz

Wymarzony stół dzięki rozkładanej ławie

Nie da się ukryć, że mieszkania nie można dostosować do mebli. Na szczęście meble da się przystosować do mieszkania. Kiedy ograniczenia metrów kwadratowych salonu ledwo mieszczą w sobie sofę i stolik, ale marzenia o jadalni nie dają spokoju, należy sięgnąć po ławy rozkładane z mebel4U, aby móc cieszyć się kameralnym piciem kawy o poranku przy stoliku, lub smakami niedzielnego obiadu przy stole.

Stół czy ława?

ława rozkładana

Duży, przestronny blat zawsze będzie pożądany i wykorzystywany, ale co jeśli nie ma na niego miejsca? Pomysł zrodzony na potrzeby współczesnych czasów to ławy rozkładane, których systemy i mechanizmy potrafią przełamać bariery metrażowe. Celebracja rodzinnych obiadów, odrabiane zadań przez dzieci, lub prace projektowe rodziców nie mogą odbywać się przy stoliku okolicznościowym. Dlatego właśnie technologia, która zasiliła małe, kompaktowe stoliki, pozwala na ich szybką i łatwą metamorfozę, która spełni wymagania ergonomiczne i funkcjonalne, kiedy zajdzie taka potrzeba.

Dziecięco łatwy mechanizm

Sam mechanizm i obsługa ław są niezwykle proste i nie wymagają użycia siły, dlatego nawet dzieci poradzą sobie z rozłożeniem mebla. Wyposażone w pneumatyczne siłowniki ławy ułatwiają podnoszenie blatu, a system blokad uniemożliwia ich opadanie. Cała konstrukcja jest zatem lekka, ale i wytrzymała. Powiększanie powierzchni blatu zaś odbywa się za pomocą rozsuwanych prowadnic, które wystarczy tylko pociągnąć. Nie ma zatem wątpliwości, że symbioza stołu i ławy jest możliwa, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom.