26 lip

Płytki patchwork – oryginalna dekoracja kuchni i łazienki

Obecnie na rynku znajduje się niezliczona ilość płytek dekoracyjnych, podłogowych oraz ściennych, które to cechuje wysoka jakość oraz oryginalny design .Jednym z najmodniejszych trendów w aranżacji wnętrz jest styl patchwork, który to się skupia na łączeniu poszczególnych elementów w jedną, zupełnie inną całość.

Oryginalne płytki w stylu patchwork

W szerokiej ofercie wielu sklepów oferowane są oryginalne płytki patchwork, które to stanowią doskonałą dekorację zarówno w kuchni , salonie jak i łazience. Każdy pożądany wzór można otrzymać dzięki zestawieniu ze sobą płytek o identycznym rozmiarze, a jednocześnie różnym kolorze i wzorze. Kafle położone w stylu patchwork to doskonały sposób na ożywienie ponurych i jednobarwnych mieszkań.

Tego typu kafle na podłogę oraz ścianę przypadają przede wszystkim do gustu wielu pasjonatom niestandardowych kompozycji, którzy to pragną dodać urządzanej przestrzeni wnętrz nieco nietuzinkowego stylu.

Płytki Chevron Patchwork Color – szeroka oferta na rynku

W asortymencie wielu sklepów z akcesoriami budowlanymi znajdują się płytki patchwork imitujące beton oraz niezwykle ciekawe modele heksagonalne i wersje trójwymiarowe. Poszczególne rodzaje kafli występują w wielu ciekawych wariantach kolorystycznych.

Na tle innych płytki te wyróżniają się nie tylko unikalnym wzornictwem lecz także charakterystycznym kształtem. Wiele dostępnych modeli zostało zainspirowane motywami florystycznymi oraz geometrycznymi. Tonacja kolorystyczna jest często utrzymana w różnych odcieniach brązu, beżu, błękitu i wielu innych. Dużo produktów znajdziesz na https://home100.pl/plytki-chevron.

Płytki te są wykonane z wysokiej jakości gresu, dzięki czemu są bardzo odporne na uszkodzenia i wszelkie zarysowania. Z kolei matowe wykończenie sprawia, że są one bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Są one przeznaczone wyłącznie do użytku wewnętrznego i mogą być stosowane jako pokrycie ścian i podłóg.