15 lip

Płytki 20×20 – elegancja w praktycznym wydaniu

Wybór idealnych płytek do łazienki nie jest prosty. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań, dzięki którym każdy człowiek jest w stanie podjąć idealną decyzję. Spośród tysięcy modeli warto rozważyć zakup płytek 20×20. Są one nie tylko wyjątkowo proste w utrzymaniu, ale również nadadzą nowej przestrzeni elegancji i stylu.

Wachlarz możliwości i gwarancja stylu

Płytki 20×20 idealnie wpasują się w dowolną przestrzeń łazienkową – niezależnie, czy właściciel gustuje w mocnych, kontrastujących przestrzeniach, czy stylu eklektycznym lub nowoczesnym. Charakterystyczną cechą tych płytek jest ich mały rozmiar, a więc nawet niewielka łazienka jest w stanie pomieścić ich różne rodzaje. Ich ogromny wybór na rynku sprawia, że liczba kombinacji jest nieograniczona. Warto rozważyć łączenie płytek w poniższych wariacjach:

  • 2-kolorowych, np. czarny i biały
  • 3- kolorowych, np. zielony, różowy i biały
  • różnych rodzajów, np. płytki gresowe i glazurowe

Jedynym ograniczeniem w tym przypadku jest wyobraźnia i preferencje osoby projektującej. Ponadto, w przypadku chęci zmiany aranżacji łazienki wystarczy zastąpić część płytek innym wzorem.

Jaki kształt płytek 20×20 wybrać?

Choć wiele osób uważa, że płytki 20×20 (https://home100.pl/plytki-20x20cm) mają kształt jedynie kwadratu, to coraz częściej można je spotkać w postaci oktagonalnej. Ich wybór pozwoli wyróżnić swoją łazienkę na tle innych. Z pewnością idealnie wpasują się w pomieszczenie w stylu nowoczesnym oraz minimalistycznym. W przypadku trudności podczas wyboru idealnego kształtu płytek warto zdecydować się na ich połączenie. Ten zabieg pozwoli nadać nowej przestrzeni eklektycznego stylu i nietuzinkowego charakteru.
W przypadku trudności w podjęciu decyzji warto rozważyć wizytę u projektanta wnętrz. Jego pomoc może być nieoceniona i sprawić, że nowa przestrzeń stanie się idealnym miejscem do chwili relaksu i odpoczynku.