03 gru

Nowoczesna czy klasyczna szafka na buty?

Osoby, które chcą kupić efektowną, praktyczną i tanią szafkę na buty nie muszą się martwić, gdyż w każdym sklepie meblowym jest ogromny wybór przeróżnych modeli, że zdecydowanie jest w tym wybierać. Problem mają jedynie klienci, którym zależy na wąskiej, wysokiej szafce, która pomieści sporo par butów. Na jaki model w takim przypadku najlepiej się zdecydować? Odpowiedź poniżej.

Estetyczna, wąska szafka na buty


Szafka na buty nie musi być meblem, który jest prosty, minimalistyczny i nieefektowny. Udowadniają to projektanci mebli, którzy coraz częściej zaskakują klientów naprawdę oryginalny i ciekawymi konstrukcjami. Dzięki temu każdy klient znajdzie idealny model do swojego wnętrza. Osoby, w których domach dominuje styl loftowy mogą zdecydować się na metalowe, czarne regały na buty, które świetnie wspisują się w klimat industrialny. Ci, którzy przepadają za tradycyjnymi, zamkniętymi i solidnymi szafkami na obuwie, zadowolą na pewno wysokie, wąskie modele wykonane z drewna bukowego. Tego typu szafki na pewno będą ozdoba każdego przedpokoju lub korytarza.

Jak powinna wyglądać idealna szafka na obuwie domowników?


Oczywiste jest, że w takiej niewielkiej szafce nie zmieszczą się wszystkie pary butów domowników. Warto jednak postawić na model, który pomieści obuwie sezonowe. Najchętniej klienci kupują wąską szafkę z trzema zamykanymi półkami, która wykonana jest z solidnej płyty MDF. Model biały, czarny i szary jest najbardziej rozchwytywany przez klientów w ostatnim czasie, ze względu na to, iż dopasują się one do każdej aranżacji wnętrza.