06 Wrz

Nie zapominajmy o łazience

lazienkaŁazienka to nie tylko pomieszczenie przeznaczone do naszych czynności higienicznych. Jest to również miejsce, które niesie odprężenie i wypoczynek np. po ciężkim dniu w pracy lub na uczelni.

Warto zatem zadbać o właściwy dobór akcesoriów łazienkowych, które pomogą stworzyć relaksujący klimat w tym wnętrzu.

Warto pamiętać, że aranżacja łazienki nie powinna przytłaczać, a elementy dekoracyjne nie mogą zdominować całego pomieszczenia. Urządzając pokój kąpielowy należy zwrócić uwagę na akcesoria łazienkowe, które wprowadzą do wnętrza nietuzinkowy klimat, odzwierciedlający naszą osobowość, a także komponujący się ze stylem całego mieszkania.

Najczęściej stosowanym kolorem jest w tym przypadku ponadczasowa, klasyczna i elegancka biel, która nigdy nie wychodzi z mody. Decydując się jednak na aranżację łazienki w tym kolorze, warto przełamać nieco jej sterylny charakter i dodać kilka bardziej wyrazistych elementów dekoracyjnych, które ciekawie podkreślą styl pomieszczenia. Dzięki dodaniu kolorystycznych dodatków do łazienki można praktycznie dowolnie kreować jej przestrzeń i nadawać niezwykle różne i przez to interesujące oblicza. Warto o tym pomyśleć nie tylko przy okazji remontu, ale już na etapie projektowania wnętrza.