05 lis

Modne hokery do kuchni – jak wykorzystać je do aranżacji wnętrza?

Jakiś czas temu głośno zrobiło się na temat hokerów kuchennych. Wcześniej ten rodzaj mebli był raczej rzadko wymieniany wśród niezbędnych mebli do domu. Teraz hokery kuchenne kupuje każdy, kto ma w swoim mieszkaniu na przykład wyspę.

Czym są hokery kuchenne?

Czym są zatem hokery kuchenne na MebleTkaniny.pl i dlaczego warto te krzesła mieć na swoim radarze, jeżeli jest się właśnie na etapie urządzania wnętrz? Hokery to krzesła inspirowane stołkami barowymi. Siedzisko jest zatem w nich umieszczone zdecydowanie wyżej niż w klasycznych krzesłach. Dzięki temu hokery perfekcyjnie nadają się do zaaranżowania przestrzeni wokół wyspy kuchennej, której blat znajduje się zwykle na wyższej wysokości niż blat stołu. Modne hokery kuchenne sprawdzą się przy wyspie perfekcyjnie.

Kiedy kupić hokery do kuchni?

Jeżeli przy wyspie kuchennej pragnie się zaaranżować na przykład wygodne miejsce do spożywania posiłków czy pracy przy laptopie, koniecznie trzeba się doposażyć w hokery kuchenne. Warto przejrzeć wiele ciekawych wzorów i wybrać te perfekcyjne, które będą najlepiej współgrały z wystrojem kuchni. Obecnie bardzo modne są między innymi hokery inspirowane stylem industrialnym. Mają one metalowe nogi, a siedzisko bardzo często obite skórą lub wykonane z drewna. Inne świetne rozwiązanie to hokery do kuchni wyglądające jak klasyczne krzesła, tylko na zdecydowanie wyższych nóżkach. Takie hokery z oparciem są bardzo wygodne.