31 lip

Łazienka w stylu marokańskim

Jeśli zawsze fascynował Cię egzotyczny świat Maroka i z tęsknotą wracasz do wspomnień wakacji w tym kraju lub po prostu uwielbiasz wnętrza w tym stylu, które widujesz w poradnikach lub magazynach wnętrzarskich to możesz sobie zaprojektować łazienkę w tym stylu.

Salon łazienek spełnia marzenia

Łazienki w takim stylu charakteryzują się barwnymi elementami, najczęściej w kolorze niebieskim oraz białymi elementami stanowiącymi tło dla zachwycających wzorów, kolorów i kompozycji. Z powodu coraz większej popularności takiej stylizacji łazienek, akcesoria i płytki adekwatne do wyżej wspomnianego stylu są dostępne w coraz większej ilości salonów łazienek. W dzisiejszych czasach salon łazienek posiada tak bogaty asortyment, że jest w stanie zrealizować każde marzenie klienta.

salon łazienek

Patchworkowe szaleństwo

Pomocne w spełnieniu pragnienia posiadania łazienki w stylu marokańskim będę płytki patchworkowe. Jest to specjalny wzór płytek ceramicznych, który powstał pod wpływem inspiracji tkaninami. Tak samo, jak barwne tkaniny powstające na skutek połączenia kilkunastu różnych, kwadratowych kawałków materiałów tworząc niesamowitą całość, która zachwyca swoją niepowtarzalną kompozycją, powstają płytki patchworkowe oraz całe kompozycje z pojedynczych płytek. W dzisiejszych czasach, w dobie dostępu do różnych mediów i inspiracji sami możemy kreować swoje kompozycje i rozplanować naszą ścianę w taki sposób, w jaki to sobie wymarzymy. Producenci zapewniają nam gotowe płytki patchworkowe, ale udostępniają nam też możliwość łączenia małych płytek w niepowtarzalny wzór, jaki tylko podpowie nam wyobraźnia.

Sprawdź ofertę na takie produkty w https://home100.pl/.