14 wrz

Hokery – ile kosztują i gdzie można je kupić?

Hokery to nieodzowny element każdej nowoczesnej kuchni. Jeden lub dwa wysokie krzesła ustawione w widocznym miejscu idealnie tworzą dodatkowe miejsce (dla domowników lub gości) oraz efektownie ozdabiają kuchnię. Wybór ich w sklepach meblowych jest obecnie bardzo duży. Gdzie najlepiej kupić taki hoker i ile warto na niego wydać?

Ceny hokerów

Hokery można znaleźć w wielu sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Popularne sieciówki meblowe, pracownie znanych projektantów mebli a nawet małe butiki często mają na sprzedać wiele, ciekawych modeli w różnorodnych cenach. Ich koszt jest bardzo zróżnicowany. Wszystko zależy od tego, z czego wykonany jest taki mebel. Hokery zrobione z mocnego, solidnego drewna, obite najlepszymi jakościowo materiałami i dodatkowo ozdobione dżetami lub cekinami – to wydatek rzędu od około 600 zł do 1500 zł za sztukę. W sklepach meblowych można liczyć na korzystne promocje lub rabaty. Z kolei, w mniejszych sklepach lub w butikach u znanych projektantów, znajdzie się asortyment unikatowy i wyjątkowy.

Gdzie najlepiej je kupić?

Najczęściej klientom poleca się sklepy stacjonarne, gdzie taki mebel można zobaczyć na żywo, dotknąć a nawet wypróbować go. To bardzo ważne, gdyż czasami niewielki szczegół decyduje o tym, iż dany asortyment kompletnie nie sprawdza się w domu. Koniecznie więc trzeba spojrzeć na takie aspekty jak jakość materiału, wykończenie czy też miękkość/twardość siedziska.