07 Wrz

Czy warto zdecydować się na podstawę do stołu?

Kiedyś, chcąc kupić stół, trzeba było zdecydować się na gotowy mebel. Obecnie producenci dają klientom większe pole manewru, można bowiem zdecydować się na kupno podstawy oraz blatu do stołu osobno. Czy warto zdecydować się na taki krok?

Dlaczego warto kupić podstawę?

Bardzo często osobne wybieranie podstawy oraz blatu zamiast gotowego mebla okazuje się strzałem w dziesiątkę. Niestety, nierzadko podczas poszukiwania mebla idealnego można dojść do wniosku, że znalezienie go jest właściwie niemożliwe. Osobne dobieranie poszczególnych elementów daje możliwość samodzielnego zdecydowania jaki mebel stanie w salonie, dodatkowo jest on unikatowy, ponieważ nie można go kupić gotowego w sklepie. Samodzielny dobór blatu oraz podstawy pozwala na zrobienie stołu, który będzie idealnie pasował do urządzanego wnętrza. 

Rodzaje podstaw do stołu

W sklepach meblarskich można znaleźć stelaże, które będą pasować do różnych wnętrz. Wielu osobom podoba się podstawa do stołu wykonana z metalu, mająca oryginalny, bardzo nowoczesny kształt. Taki stelaż świetnie wygląda w minimalistycznych wnętrzach, w których to właśnie on może być elementem najbardziej przykuwającym uwagę. Dostępne są też proste podstawy z jedną nogą, które najczęściej są wybierane przez właścicieli lokali gastronomicznych. Osoby szukające podstawy do stołu w klasycznym stylu mogą zdecydować się na taką wykonaną ze stali lub drewna. Jak widać możliwości jest wiele, zatem każdy znajdzie rozwiązanie pasujące do jego mieszkania.